Euphoria’nın başrolü Zendaya kombiniyle şaşırttı! Ayakkabıları dikkat çekti

‘Örümcek Adam’ın yıldızı Tom Holland ile Zendaya, ‘Spider-Man: Homecoming’ (2017) setinde tanışıp kısa süre sonra aşk yaşamaya başlamıştı.

İlişkilerini arabanın içinde öpüşürken yakalandıkları 2021’e kadar saklamayı tercih etmişlerdi. Ünlü çift, son bir yıldır birlikte yaşıyorlar.

“AŞIK OLMAYIN DEDİM, DİNLEMEDİLER”

Örümcek Adam serisinin yapımcısı Amy Pascal, çekimler başlamadan önce iki oyuncuya çalışmanın etkilenmemesi için gerçek hayatta sevgili olmamaları uyarısında bulunduğunu açıklamıştı.

Film için seçildiklerinde Holland ve Zendaya’yı ayrı olarak bir kenara çekip, “Filmdeki aşkı gerçek hayata taşımayın, aşk için değil iş için bir aradasınız” dediğini söyleyen Pascal, “Beni görmezden gelip, filmdeki sevgili rollerinden sonra gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladılar” ifadelerini kullanmıştı.

AYAKKABILAR GÜNDEM OLDU

Başarılı oyunculuk kariyeriyle adından söz ettiren Zendaya, Challengers filminin basın toplantısındaki tarzıyla dikkat çekti. Derin dekolteli bir elbise giymeyi tercih eden ünlü isim, tenis topu detaylı ayakkabısı ile gündem oldu.

YORUM YAĞDI

Güzel oyuncuya sosyal medyadan: ‘Ne giyse yakışıyor’, ‘Tenis elbisesinin altına bu detay çok zekice’, ‘Harika durmuş’, ‘Her zaman farklılık yaratıyor’ gibi yorumlar geldi. Bazı kullanıcılar ise ayakkabı detayını ‘saçma’ buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x